Graag stellen wij u onze instructeurs voor.

Yvonne Jurna

Kynologisch Instructeur Gehoorzaamheid
Kynologisch Instructeur  Behendigheid
Flyball Cursus
EHBO voor Dieren
Geeft les vanaf 2003

yvonne.jurna@kcfriesland.nl

Lia Zeinstra

Certificaat Treibball
Certificaat Kynologisch Instructeur
EHBO Dieren
Geeft les vanaf 2005

lia.zeinstra@kcfriesland.nl

Yvonne Vermeegen

Certificaat Kynologisch Instructeur
5 Jaar Interne Leerervaring
Geeft les vanaf 2013

yvonne.vermeegen@kcfriesland.nl

Hittje Zijlstra

Bewijs vakbekwaamheid besluit houders van dieren
Algemene vorming omgang hond
Gedragstherapie hond
EHBO voor dieren
Instructeur Recall
Geeft les vanaf 1990

hittje.zijlstra@kcfriesland.nl

Meta Feenstra

O&O Instructeur Behendigheid
Algemene Kynologische Kennis
EHBO Dieren
Geeft les vanaf 1990

meta.feenstra@kcfriesland.nl

Anita Nijholt

O&O Algemene Vorming
Bijscholing Module A
Instructeur dog frisbee en EHBO voor honden
Geeft les vanaf 2011

anita.nijholt@kcfriesland.nl

Gerda Metus

Martin Gaus I en II
Instructeur behendigheid, treibball, gehoorzaamheid, clicker, dog frisbee en EHBO voor honden.
Geeft les vanaf 1996

gerda.metus@kcfriesland.nl
Telefoon: 06-49401000

Saskia List

Kynologisch Instructeur Behendigheid
Dierverzorging
EHBO  voor Dieren
Geeft les vanaf 2005

saskia.list@kcfriesland.nl

Ingrid Miedema

Kynologisch Instructeur Gehoorzaamheid
Instructeur Recall
Instructeur behendigheid
intern opgeleid
Geeft les vanaf 2016

ingrid.miedema@kcfriesland.nl

Rianne Belga

Martin Gaus Academie KI1 – gedragsleer (2018)
HBO Diermanagement (2018 – heden)
Geeft les vanaf 2022

rianne.belga@kcfriesland.nl

Jamie Wijbenga

Kynologisch instructeur
EHBO voor Dieren
Geeft les vanaf 2022

jamie.wijbenga@kcfriesland.nl

Maaike Avontuur

Kynologisch Instructeur Gehoorzaamheid
Instructeur Fun cursus
Geeft les vanaf 2015

maaike.avontuur@kcfriesland.nl

Frans Jansen

Martin Gaus I,II en III
Geeft les vanaf 2014

frans.jansen@kcfriesland.nl